Telefon
SATIŞ & BİLGİ HATTI

Uygulama Entegrasyonları

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa HİZMETLERİMİZ Uygulama Entegrasyonları

Uygulama Entegrasyonları

** ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME.. **

TELEFON DESTEK MODÜLÜ ve WHATSAP DESTEK MODÜLÜ

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda Bütün Web Paketlerimize ÜCRETSİZ Entegre Edilmektedir.

 

Web Sitenizi; çeşitli uygulama entegrasyonları ile ziyaretçilerinize daha kullanılabilir şekilde sunabilirsiniz.

 

TELEFON DESTEK MODÜLÜ ( 50 TL ) + KDV

Telefon ile arama modülü Tüm Paketlerimize Entegre edilmektedir. Ziyaretçileriniz tarafından Telefon üzerinden konuşma butonuna tıklandığında direkt sizin numaranıza Arama yapan bir uygulama. ( 1 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

WHATSAP DESTEK MODÜLÜ ( 70 TL ) + KDV

Whatsapp Chat Modülü Tüm Paketlerimize Entegre edilmektedir. Whatsapp üzerinden konuşma ve tıklandığında direkt sizin Whatsapp numaranıza mesaj atan bir uygulama. ( 1 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

 

FACEBOOK MASSENGER DESTEK ** POPÜLER ** ( 400 TL ) + KDV

Facebook Massenger Chat Modülü Tüm Paketlerimize Entegre edilmektedir. İnternet Sitenizdeki Massenger üzerinden Ziyaretçilerinize otomatik Karşılama mesajı sunan ve tıklandığında direkt sizin Facebook Sayfanıza mesaj atabilmelerine olanak sağlayan bir uygulama, Tarafımızca Web Paketlerinize Entegre Edilmektedir.. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

İLETİ MERKEZİ SMS MODÜLÜ ( 150 TL ) + KDV

İletiMerkezi modülü, E-Ticaret paketlerimize ve Diğer paketlerimize entegre edilebilmektedir.Müşterilerinizi SMS ile siparişleri hakkında bilgilendirin.Yeni siparişlerden anında haberdar olun. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

NET GSM SMS MODÜLÜ ( 150 TL ) + KDV

Netgsm sms modülü, E-Ticaret paketlerimize ve Diğer paketlerimize entegre edilebilmektedir.Müşterilerinizi SMS ile siparişleri hakkında bilgilendirin.Yeni siparişlerden anında haberdar olun. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

MOKA ÖDEME MODÜLÜ ( 600 TL ) + KDV

E-Ticaret Paketlerimize entegrasyon yapılmaktadır. Moka Ödeme Entegrasyonu ile sitenizden Kredi Kartı ile Ödemesi Alabilirsiniz.Ödemeleriniz MOKA tarafından sonraki iş günü hesabınıza yatırılır. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

SHOPİER ÖDEME MODÜLÜ ( 800 TL ) + KDV

E-Ticaret Paketlerimize entegrasyon yapılmaktadır. Shopier Ödeme Entegrasyonu sayesinde vergi mükellefiyeti olmadan sitenizden Kredi Kartı ile Ödeme Alabilirsiniz. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

İYZİCO ÖDEME MODÜLÜ ( 800 TL ) + KDV

v4.0 sürümüne sahip E-Ticaret,Otel,Dernek ve Rent a car paketlerine entegre edilmektedir. İyzico Ödeme entegrasyonu sayesinde sitenizden Online kredi Kartı ile ödeme alabilirsiniz. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

PAYTR ÖDEME MODÜLÜ ( 800 TL ) + KDV

v4.0 sürümüne sahip E-Ticaret,Otel, Dernek ve Rent a car paketlerine entegre edilmektedir. .PAYTR Ödeme Entegrasyonu sayesinde sitenizden Kredi Kartı ile online ödeme Alabilirsiniz. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

BANKA SANAL POS MODÜLÜ ( 1500 TL ) + KDV

Eticaret paketlerine Entegre edilmektedir. 1 adet banka entegrasyon fiyatıdır. Ziraatbank,Akbank,Halkbank,Finansbank,Anadolubank ve İşbank bu bankalar için entegrasyon yapılmaktadır. ( 7 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

XML İMPORT ENTEGRASYONU ( 1250 TL ) + KDV

E-Ticaret Paketlerimiz içindir. Tedarikcinizle entegrasyon yaparak, ürünlerinin otomatik olarak sitenize eklenmesini ve güncellenmesini sağlayabilirsiniz. (1 adet siteden xml çekim fiyatıdır. ) ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

XML EXPORT ENTEGRASYONU ( 500 TL ) + KDV

E-Ticaret Paketleri içindir. Xml veya csv formatında ürün datası oluşturulabilir. Bu oluşturulan xml datası sürekli günceldir ve başka eticaret sitelerine vererek sitenizdeki ürünler başka sitelere aktarabilirsiniz. ( 4 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

GİTTİGİDİYOR APİ ENTEGRASYONU ( 2250 TL ) + KDV

Gittigidiyor  Api Entegrasyonu E-Ticaret paketlerimize entegre edilmektedir. Kurulum tarafımızdan yapılacaktır Modül teknik destek süresi 1 yıldır. 1 Yıl sonra yenileme Ücreti: 1500 TL ( 7 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

HEPSİBURADA APİ ENTEGRASYONU ( 2250 TL ) + KDV

Hepsiburada Api Entegrasyonu E-Ticaret paketlerimize entegre edilmektedir. Kurulum tarafımızdan yapılacaktır Modül teknik destek süresi 1 yıldır. 1 Yıl sonra yenileme Ücreti: 1500 TL ( 7 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

N11 APİ ENTEGRASYONU ( 2250 TL ) + KDV

N11  Api Entegrasyonu E-Ticaret paketlerimize entegre edilmektedir. Kurulum tarafımızdan yapılacaktır Modül teknik destek süresi 1 yıldır. 1 Yıl sonra yenileme Ücreti: 1500 TL ( 7 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

 

TRENDYOL APİ ENTEGRASYONU ( 2250 TL ) + KDV

Trendyol  Api Entegrasyonu E-Ticaret paketlerimize entegre edilmektedir. Kurulum tarafımızdan yapılacaktır Modül teknik destek süresi 1 yıldır. 1 Yıl sonra yenileme Ücreti: 1500 TL ( 7 İş gününde Teslim Edilmektedir. )

® BAYKONWEB YAZILIM HİZMETLERİ İştirakidir..