Telefon
SATIŞ & BİLGİ HATTI

Yazılım & Kodlama

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa HİZMETLERİMİZ Yazılım & Kodlama

Yazılım & Kodlama

Kodlama ya da programlama, bir bilgisayar sistemine ya da elektronik devreye işlem yaptırmak için yazılan komut dizisidir. Matematiksel işlemler bütünü olan programlamada bir metin, önceden belirlenmiş simgeler dizisine göre işaretlenir.

BAYKON GRUP Olarak; Türkiye'de web alanında yerli sermeye ile en çok web tabanlı yazılım üreten firmalar arasında Öncü Durumundayız.

BAYKON GRUP; Teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir.

Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım Sağlayıcısı ve Geliştiricisidir.

BAYKON GRUP; Tamamen müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda Teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak Özel Yazılımlar Üretebilmektedir.

® BAYKON GRUP ~ Yazılım & İnovasyon İştirakidir..